Jaki wpływ na wyniki badań ma Curacne?

Leczenie curacne a wyniki badań. Witam od dwóch miesięcy lecze się curacne i chciałbym o zintepretowanie badań. Mam lekko podwyższone PDW 16,9 przy normie 16,1, lekko podwyższone procentowe limfocyty 41,6% przy normie 40%, resztę badań w morfologii mam w normie. Także mam podwyższoną biluribine całkowita 1,41 przy normie 1,30, kreatynine 1,06 przy normie 1,04 rGFR>90 i trojglicerdy 151 przy normie 150. Proszę o zintepretowanie badań. Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Wyniki Pana badań nie są niepokojące, nie ma powodu do niepokoju. Pozdrawiam!