Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakich badań kontrolnych mogę się spodziewać po zabraniu prawa jazdy?

Witam po pozytywnych 1 badaniach po zabraniu prawa jazdy za alkohol dostałem termin za 6 miesiącu i on się zbliża jakich badań mogę się spodziewać czy będzie to kontrolne badanie kierowcy czy znów pełne badanie jak za 1 razem
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Zdrowie kręgosłupa a krzesło w pracy - jakie powinno być?

Tomasz Chomiuk, fizjoterapeuta mówi o tym, jakie krzesła najlepiej sprawdzą się u ludzi, którzy wykonują pracę siedzącą. Krzesła, na których nasz miednica ma szansę się poruszać. Jeśli mamy możliwość wstać w trakcie pracy, np. podczas rozmowy telefonicznej, wykorzystajmy ją. Przerwy w siedzeniu na pewno posłużą naszemu kręgosłupowi.

Witam, orzeczenia lekarskie lub psychologiczne po zatrzymaniu prawa jazdy gdy kierujący znajdował się w stanie nietrzeźwości lub w stanie po użyciu alkoholu albo środka działającego podobnie do alkoholu, wydaje się bezterminowo. Jeżeli otrzymał Pan orzeczenie terminowe ważne na pół roku, może oznaczać to że istniały jakieś czynniki warunkujące tak krótki okres ważności. Kolejne badania przeprowadzane są pełne aby stwierdzić brak lub istnienie przeciwskazań do kierowania pojazdem.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy