Odzyskanie prawa jazdy a badania diagnostyczne

 mam do pana pytanie odzyskalem prawo jazdy kture miałem zabrane za alkohol badania womp pszeszłem bez problem brak pszecwskazan a orzeczenie dostałem tylko na 5 lat czy moge teraz pszedłurzyc orzeczenie czy dopiero za 5 lat czy nastepne badania tesz musze robic womp i czy lekarz morze wystawic orzeczenie bezterminowo czy tylko na 15 lat bo panie wydziale komunikaci powiedzieli ze niem teraz bezterminowyh praw jazdy kat b Odp

Aleksander Ropielewski

Faktycznie nie ma obecnie zaświadczeń bezterminowych i najdłuższe pozwolenie jakie można uzyskać to na 15 lat. O kolejne dopuszczenie od lekarza kwalifikującego powinien się Pan starać w okolicy ubiegnięcia terminu 5 letniego dopuszczenia do prowadzenia samochodu.