Czy mogę odzyskać prawo jazdy przy padaczce?

Dzień dobry miałem napad padaczkowy w wieku 13 lat i pozniej jeszcze w wieku 18, 20 i 22 lat ostatni kiedy trafiłem do szpitala i zostały mi przepisane lek Depakine 500. Badania wszystkie dobre. Zostalo mi zabrane prawa. Minelo 3 lata od tego zdarzenia poszedłem do Neurologa , który powiedział mi że dopiero po okresie 5 lat od ostatniego napadu można odzyskać prawo jazdy, a wszędzie na internecie pisze rok o co chodzi? Proszę o pomoc.

Witam! po roku można się ubiegać o zwrot Prawa Jazdy. Jest to obwarowane konkretnymi przepisami - potrzebna jest neurologiczna karta konsultacyjna - oczywiście wypełniona przez leczącego neurologa. Jeżeli dojdzie do zwrotu dokumentu, to wymagane są na przestrzeni czasu kolejne badania neurologiczne i dokumentacja z leczenia. Powodzenia W. Łuczkowski.