Czy mogę w tej sytuacji zrobić prawo jazdy?

Od kilku lat mam przypadłość, że co jakiś czas na 1 min zawieszam się i jestem jak dosłownie słup. Czy mogę zrobić prawo jazdy kat. B?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 8 miesięcy temu

Uważam, ze powinien Pan wcześniej skonsultować się z neurologiem i rozważyć diagnostykę w kierunku napadów padaczkowych. Sprawa jest poważna, dotyczy bezpieczeństwa Pana i innych uczestników ruchu drogowego.