Czy można mieć prawo jazdy przy padaczce?

Czy przypadaczce opinie na prawo jazdy o braku napadow musi tylko i wylacznie wydac lekarz prowadzacy neurolog . ? Czy moze to rowniez zrobic inny neurolog po przedstawieniu histori ? ? Jak to to jest .?

Witam! Można mieć o ile przez dwa lata nie było napadów padaczkowych. Kartę konsultacyjną neurologiczną wydaje lekarz leczący, lub w niektórych okolicznościach inny neurolog w oparciu o prowadzoną neurologiczną historię choroby. Pozdrawiam W. Łuczkowski.