Silne potrzeby seksualne u 18-latki

Witam. Mam 18 lat. Mam bardzo silne potrzeby seksualne. Mogłabym codziennie uprawiać seks z moim chłopakiem, choć czasem nie mam żadnej satysfakcji i nie przeżyłam nigdy orgazm, regularnie wspóżyje od ponad pół roku. Choruje na depresję i kiedyś zdarzył mi się incydent nadużycia przez starszego kolegę jak miałam 7 lat. Tym bardziej wydaje mi się, że powinnam nie mieć na to ochoty. Czy to problem w psychice? Jestem też bardzo zaborcza, to mój pierwszy chłopak. Często zbyt boję się,że go stracę.

Witam,być może jest to pourazowy sposób odreagowania przemocy,której byłas ofiarą i przy okazji wczesne rozbudzenie seksualne, jako "narzędzie"tego odreagowania.W takim przypadku Twoje potrzeby mogą być również odbierane jako agresja,nie zaś,jako intymnośc wynikająca z miłości.Powinnaś więc zasięgnąć pomocy seksuologa lub psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie.