Jakich kosmetyków mam używać na moją łysą głowę, żeby była zdrowa?

Brałem kiedyś różne specyfiki na łojotokowe zapalenie skóry głowy. Od zawsze mam problem z tłustą i nieświeżą głową, nawet zaraz po umyciu. Od mniej więcej 2 lat golę się całkowicie na łyso, codziennie maszynką, ale problem nie ŁZS nie zniknął. Głowa robi się szybko tłusta, a gdy czasami nie ogole się przez kilka dni i mam malutkie włoski, to spadają mi z głowy łuski, jakby łupież. Skóra głowy jest lśniąca i jednocześnie tłusta. Jakich kosmetyków mam używać na moją łysą głowę, żeby była zdrowa?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza dermatologa i ewentualna ocena w kierunku grzybicy skory owłosionej głowy