Jakiego szamponu mam używać do porannego mycia głowy?

Mam stwierdzony u dermatologa kilka lat temu łojotok na skórze głowy. Objawy to tłusta skóry głowy, świecąca, również czoło. Miałem wiele szamponów leczniczych do tej pory - Biotar dziegciowy, Selsun Blue, Nizoral, Stieprox, płukanki z apteki do przecierania, brałem zincas forte 2x27mg dziennie, ale nic nie pomaga i głowa cały czas jest tłusta. Ostatnio kupiłem Capitis Duo i głowa stała się jeszcze tłuściejsza i nieświeża po tygodniu stosowania. Oprócz objawu tłustości, mam wrażenie, że głowa, jak i cała twarz ma nieprzyjemny zapach już po krótkim czasie od umycia, zwłaszcza w przypadku stresu, a żyje w ciągłym stresie. Używam też codziennie w pracy toników do przecierania twarzy i czoła (Nivea do cery normalnej, Under 20 Anti Acne, Garnier Czysta Skóra, Garnier Płyn Micelarny do tłustej skóry 3w1, Avene Tonik matujący, Himalaya do cery tłustej, Bioliq do cery tłustej) i te toniki, mam wrażenie, w ogóle nie odświeżają mi skóry i nie matują, robi się ona lepka i jest nadal świecąca. Proszę mi powiedzieć, jakiego szamponu powinienem używać do porannego mycia głowy? Dodam, że jestem łysy i jak narazie najlepszym szamponem okazał się Pharmaceris Normalizujący, bo był dla mnie w zupełności obojętny, nie podrażniał, ale też nie zmniejszał w jakiś znaczący sposób przetłuszczania skóry. Insight Rebalacing mnie uczula ze względu na mentol, Insight Daily Use wzmaga tłustość i podrażnia, La Roche Kerium do tłustego łupieżu w ogóle nie poprawia stanu. Dodam, że jestem łysy i golę codziennie głowę wieczorem delikatnym żelem Nivea Sensitive Recovery. Proszę o doradzenie szamponu do codziennego mycia głowy (rano) oraz jakiegoś toniku, płynu, którym mógłbym przetrzeć tłuste czoło i czubek w sytuacji, gdy poczuje, że głowa robi się już nieświeża. Jeden dermatolog kiedyś zalecił mi kurację retinoidami, ale biorąc pod uwagę, że to problem raczej przewklekły, wolałbym przede wszystkim skupić się na działaniu doraźnym, miejscowym - używając jak najbardziej odpowiednich kremów, szamponów. Dodam, apropo retinoidów, że pomimo wieku 25 lat, nadal sporadycznie mam trądzik, wychodzą mi pryszcze zazwyczaj na barkach, karku, na twarzy rzadziej, raz na kilka miesięcy. Endokrynologicznie również jestem pod obserwacją ze względu na torbiel przysadki i czasami podwyższoną prolaktynę. Proszę o pomoc.

Dzień dobry, proszę zapoznać się z poniższymi produktami i wziąć pod uwagę to, że aby produkt zadziałał i dał efekty należy stosować go regukarnie