Jakie badania hormonalne należy wykonać przy zagrożonej ciąży?

Jestem na początku ciąży ok. 5 tydz. Poprzednią ciążę poroniłam w 9 tyg. z niewiadomych przyczyn. Mój ginekolog na ostatniej wizycie powiedział, że jak tylko zajdę ponownie w ciążę żeby od razu przyjść na wizytę żeby wykonać badania hormonów i w razie czego wdrożyć leczenie. Niestety, lekarz będzie dopiero dostępny za 2 tyg. i chciałabym już teraz wykonać niezbędne badania, by z wynikami przyjść już na wizytę. Nie wiem tylko jakie badania powinnam wykonać? Jakie hormony bada się na początku ciąży?

Powinna Pani dostać po prostu luteinę doustnie z powodu poprzedniego poronienia. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.