Jakie badania kontrolne warto zrobić 2-letniemu dziecku?

Witam. Planuję zrobić swojej 2 letniej córce badania kontrolne - profilaktyczne, po raz pierwszy w życiu. Chciałam zapytać, jakie badania oprócz morfologii rozszerzonej poleca się dziecku zrobić w wieku 2 lat? Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? czy coś się dzieje z dzieckiem? jaka masa ciała? wskazana wizyta u pediatry