Jakie badania mam wykonać, by sprawdzić, co się dzieje z moją stopą?

Witam mam 23 lata . Stanęłam ostatnio ok 4 tyg temu stanęłam całym ciężarem ciała na zabawce dziecka . Przez kilka dni stopa była cała opuchnięta i to dosyć mocno . Po kilku dniach opuchlizna zeszła . Dostałam L4 oraz skierowanie na RTG . Na zdjęciu nie widać żadnych zmian urazowych kości ale została zalecona dalszą diagnostyka . Wróciłam do pracy i nie potrafię wytrzymać z bolu . Jak sprawdziłam w internecie to wg obrazków jest to ból śródstopia. Dokładnie te same miejsce całą górna powierzchnia stopy czasami boli też w kostce a czasami promieniuje przez przednie kości w nodze na wysokości łydki . O jakie badanie prosić lekarza rodzinnego ? Do chirurga nie mogę się nigdzie dostać . A w obecnej sytuacji wolę unikać szpitala ( większe ryzyko zakażenia ) . Proszę o pomoc .

Można zrobić usg stopy , MRI i powtórzyć rtg - czasem pęknięcie widać dopiero po 10 dniach na rtg, dodatkowo ortopeda powinien zbadać stopę osobiście. Teleporada tego nie rozwiąże.