Zrastanie po złamaniu kości śródstopia

Witam, 7 tyg. temu złamałam 5 kość śródstopia. Mieszkam w Niemczech i tutaj korzystałam z opieki lekarskiej. Mam jednak wątpliwości co do ostatecznej diagnozy. Otóż na ostatnim zdjęciu RTG widać , że kość się zrasta ale widać również inny ubytek i według lekarza miałam ten ubytek od dziecka. Stopa mnie czasami boli i wyczuwalny jest guzek czy cos w tym stylu, z boku stopy. Czy jest możliwe , że taki ubytek może występować ? Z góry dziękuję.

Trochę za mało informacji...złamania podstawy V kości śródstopia mogą być w różnym miejscu i w zależności od tego miejsca jest mniejsze lub większe ryzyko braku zrostu....co do ubytku to myslę że chodzi o dodatkowe jądro kostnienia lub ewentualnie dodatkową trzeszczkę w przebiegu ścięgien. Żaden ortopeda nie odpowie na Pani pytanie nie bez aktualnego RTG ......i oczywiście badania....bo trzeba sprawdzić gdzie dokładnie boli i w jaki sposób
Pozdrawiam