Jakie badania powinna wykonać osoba na nadmierną potliwość?

Witam, Mam 25 lat i mam problem z nadmierną potliwością, nie tak jak większość pod pachami tylko plecy, klatka piersiowa, ręce i cała głową. Hormony tarczycy wychodzą ok. Glukoza też ok. Proszę pomóżcie jestem z małej miejscowości w której nikt nie wie co mi jest. Pocę się nawet gdy siedze, nagle oblewa mnie pot który jest nie do opanowania. Jakie badania mogę zrobić? Gdzie się udać? Województwo Podkarpackie.

Lek. Tomasz Budlewski

udać się do lekarza dermatologa aby wykonać odpowiednią diagnostykę.