Jakie badania przy silnych zawrotach głowy?

witam pana/pania. od kilku dni dokuczaja mi zawroty glowy.od momentu przebudzenia,czy siedze,leze,chodze,nawet teraz gdy pisze na laptopie.Dolegliwosc ta wystepowala u mnie juz wczesniej,jednak nigdy tak intensywnie.Nie wiem do jakiego specjalisty sie udac,dzis poszedlem zrobic badania moczu i krwi.Prosze o nakierowanie mnie pod jakim katem powinienem sie przebadac.Z gory dziekuje i pozdrawiam. Przemyslaw Z.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę na początek udać się do neurologa oraz zmierzyć i kontrolować ciśnienia krwi. Wskazane może być także wykonanie badań ECHO i EKG - kardiolog. Pozdrawiam.