Zawroty głowy u 19-letniego mężczyzny

siedze lub leze,wstaje i kreci mi sie w głowie ,przez 10-15sekund i przestaje jest to bardzo dziwne ,poniewaz zdaza mi sie to bardzo bardzo czesto,mam 19lat mezczyzna ,Badanie Idealne.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się z powyższymi objawami najlepiej do Kardiologa celem dalszej diagnostyki/ konsultacji. Bardzo prawdopodobne, że Kardiolog zleci wykonanie badania Holter EKG.