Arytmia serca pojawiająca się w pozycji leżącej

Arytmia serca ktora czesto sie pojawia gdy znajduje sie w pozycji lezacej. Zwlaszcza kiedy leze na boku. Gdy wstane czesto powoli ustepuje choc nie zawsze. Mezczyzna 48lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższymi objawami proszę udać się do lekarza POZ. Tylko po badaniu i wykonaniu podstawowych badań (np. EKG) będzie można określić czym te objawy mogą być spowodowane. Być może będzie konieczność konsultacji kardiologicznej, a także założenie Holtera EKG.