Spadki ciśnienia, potliwość nocna i silne bóle pod mostkiem a możliwość wykonania badań

Witam. od jakiegos czasu zaczelo mi spadac cisnienie (oczywiscie jest jeszcze w normie 102/66 ale nigdy takiego nie mialam) tetno mam kolo 90 czasem w nocy pocilam sie w okolicach klatki piersiowej i mialam silne bole pod mostkiem. do tego w morfologi neutrofile 1,8 przy normie 2,5 . mialam robione CRP i badania TSH potas wyszly w normie. co moze wskazywac na takie objawy? jakie badania moglabym wykonac? dodam ze mialam ekg ktore tez wyszlo ok. z gory dziekuje
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Chusta lekarska - opatrunek klatki piersiowej

Chusta lekarska może zostać użyta do wykonywania opatrunków. Ekspert - lek. Łukasz Dubielecki wyjaśnia, jak opatrzyć klatkę piersiową za pomocy trójkątnej chusty.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, wartości ciśnienia są prawidłowe i nie wymagają dalszej diagnostyki. Wobec niepokojących objawów wskazany jest jednak kontakt z kardiologiem, rozważyć można wykonanie echo serca i 24h EKG. Z badań krwi warto ocenić poziom elektrolitów.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy