Jakie badania przy zapaleniu tęczówki?

Bardzo proszę o wpisanie wszystkich możliwych badań w związku z zapaleniem teczowki Niestety nie potrafię znaleść przyczyny a lekarze są bezradni

za mało danych. zapalenia tęczówki ostre czy ziarninujące. Jeżeli ostre to badania podstawowe: mocz, morfologia z Schillingiem,OB,odczyny reumatoidalne:Crp-białko. odcz. Wallerego-Rosego.odcz. latex,,rtg panorama zębów, rtg w kier. zapalenia zatok,badanie uszu.ch. układowe typu RZS,ch. Reitera,,łuszczyca,kolagenozy,ch. jelita Crohna, ch. reumatyczna/i tu badanie immunologiczne typu p-ciała p jądrowe, p-mitochondrialne, p-ciała p-błonowe oraz podgrupy z grup krwi np HLA B27.Z chorób ziarninujących grużlica, sarkoidoza, kiła,trąd,borelioza,.Z ch. wirusowych Herpes simplex, 1 i 2,Varicella zoster,.w25 % nie znajdziemy przyczyny. Pozdrawiam