Jakie badania w celu zbadania grzybicy organizmu?

Witam. Jak wykryć czy ma się zagrzybiony organizm ? W przychodni można o to zapytać ? Pozdrawiam.

Zagrzybiony można mieć dom. W przypadku organizmu może dochodzić do zakażenia grzybiczego różnych organów. U zdrowego człowieka rzadko dochodzi do takich zakażeń. Jeśli ma pani jakieś dolegliwości i podejrzewa, że mogą być spowodowane grzybicą to oczywiście można , a nawet należy o to zapytać swojego lekarza w przychodni.