Jakie badania w kierunku owsicy?

Mam pytanie odnosnie pasozytow i owsikow u niemowlat 3 miesiecznych Jakie by byly ku temu objawy? Moje dziecko strasznie po jedzeniu sie wierci Bardzo prosze o odp jakie bym musiala zrobic badania w tym kierunku zeby wyeliminowac pasozyty i owsiki

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się z dzieckiem do lekarza pediatry lub poprosic o wizyte domową. po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.