Jakie badania w kierunku ureoplazmy, mykoplazmy, wirusa brodawczaka ludzkiego oraz gronkowca?

Witam ,chciałbym wykonać następujące badania lecz nie wiem jakie jakie maja nazwy potrzebne przy badaniu w diagnostyce i czy pobierane są z krwi czy np wymaz są to ; ureoplazma , mykooplazma , wirus brodawczaka ludzkiego ,infekcja grzybicza przenoszona drogą płuciową oraz gronkowce także droga płuciową , dziękuje za odp.

Aleksander Ropielewski

Badania z krwi (serologiczne) oraz posiew moczu i posiew z cewki moczowej. W laboratorium zostanie Pan poinformowany o szczegółach pobrania materiału na konkretne badanie.