Jakie badania wykonać przy PCOS?

Szanowni Panstwo. Od kilku lat mam stwierdzone PCOS . Od kilku miesięcy nie miesiaczkuje i czekam na okres w celu badań hormonalnych. I doskwiera ma klujacy bol prawego jajnika, nie caly czas i tylko prawego. Mialam usg brzuszne , pochwowe - wszystko ok. Test roma w porządku. Mam dysplazje szyjki i czekam za zabiegiem usuniecia zmian średniego stopnia. Czy ból jajnika moze wynikac z braku miesiączki i PCOS ? Nie wiem jakie jeszcze badania powinnam wykonać/ dokąd sie udac.

Lek. Tomasz Budlewski

do lekarza ginekologa i wykonać badania hormonalne i powtórne usg przez pochwowe

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.