Jakie badania wykonać przy swędzeniu rąk i stóp?

od ok. 2 miesięcy w godzinach wieczornych odczuwam swędzenie rąk i stóp. nie mam widocznych objawów skórnych np. krostek. choruję na niezróżnicowaną chorobę tkanki łącznej, Dodatkowo odczuwam ból w okolicach tarczycy (jakby ból mięśnia) i dość duże zmęczenie. jakie badania powinnam wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne jest wykonanie podstawowych badań krwi . A jakie leczenie obecnie Pani przyjmuje i od kiedy? Czy jakieś nowe leki? Preparaty?