Gorączka, zmęczenie, drętwienie rąk i nóg

Dzień dobry. Szukam kogoś, kto spojrzałby na mój przypadek holistycznie. Mam stwierdzone MIZS, bez wys. crp i ob, wielokier. niestabilności barków, zsp. gór. otworu kl. piersiowej i podejrzenie hipoplazji mięśni obr. bark. Od pół roku męczy mnie gorączka, okropne zmęczenie, drętwienie rąk i nóg. Moja siostra ma sklerodermie. Czy może to nie być mizs a inna choroba tkanki łącznej?

Aleksander Ropielewski

Jak najbardizej może być to inna choroba tkanki łącznej lub tzw zespół nakładania czyli choroba tkanki łącznej o cechach typowych dla kilku innych chorób autoimmunologicznych. Niestety przy pomocy portalu i bez mozłiwości przeprowadzenia badania i oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie dokonać oceny przypadku. Sugeruję kontakt z reumatologiem.