Bóle rąk i stóp a badania przed wizytą u reumatologa

witam. już nie wiem co o tym myśleć. od jakiegoś czasu dokuczają mi bóle rąk stóp i pleców . byłam z tym u lekarza rodzinnego ten zlecił mi rtg rąk i stóp ale zdjęcie nic nie wykazało .za tydz mam wizytę u reumatologa. Jakie badania mogę jeszcze zrobić? Przyznam się że mam już różne myśli. Pozdrawiam

Magdalena Mroczek

Witam, reumatolog zleci odpowiednie badania po zbadaniu Pani i w zależności od tego jaką chorobę będzie podejrzewał.