Podstawowe badania przed pierwszą wizytą u reumatologa

Jakie wykonać podstawowe badania na pierwsza wizytę do reumatologa. Od dwóch lat leczenie się na raka piersi i bardzo mnie bolą kosci biore estruzil a wizytę mam wyznaczona na sierpień boje się raka kosci.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza reumatologa, po zebraniu wywiadu medycznego, wykonaniu badania lekarskiego będzie można określić odpowiednie postępowanie diagnostycznie. Może Pani najpierw jeszcze przed wizytą wykonać badanie OB i CRP, morfologię krwi obwodowej. Sądzę, że warto także udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu określić czy może jeszcze coś "dorobić" przed wizytą u lekarza reumatologa.