Wysypka, bóle mięśni i ogólne osłabienie a wyniki badań

Witam pewien czas temu wyskoczyla mi wysypka na lokciach ktora porwaca jednak szybko przechodzi. Nastepnie zaczely sie lekkie bole ciezkie do okreslenia , miesnie , kosci , stawy , jednak nic co przeszkadzalo by mi w fukcjonowaniu. Jestem troche bardziej zmeczony niz zwykle i mam mniejszy apetyt. Zrobilem podstawowe badania i od normy odstaja nizej przedstawione. WBC 3.93 Norma 4.00- 10.00 , NEU 1,93 Norma 2.50-6.50 MON 13.5 Norma 2.0-12.00 Bilirubina calk. 1.30 N 0.2-1.2 Pasma sluzu liczne.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że może być konieczna konsultacja reumatologa bądź dermatologa.