Zawroty głowy, senność, zmęczenie, ból kolan i nietolerancja gorąca a wyniki badania tarczycy

Witam.Mam 20 lat. Męczą mnie zawroty głowy, senność,zmęczenie, ból kolan, szybka męczliwość, nietolerancja gorąca. Robiłam pierwsze badanie tsh,wynik wyszedł 0.921 norma to 0.27-4.2. Lekarz stwierdził,że to norma. po 2 miesiącach powtórzyłam badanie wyszło 1.2. Tydzień temu robiłam badanie Tsh,Ft3 i ft4. Wyszło Tsh(2.0) norma (0.27-4.2) Ft4 14.35 norma(9.01-19.05) Ft3 5.07 norma (2.63-5.69). Czy coś się dzieje z tarczycą? prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Wyniki badań nie sugerują zaburzeń funkcji tarczycy, a objawy jakie Pani opisuje mogą mieć wiele innych przyczyn dlatego sugeruję kontakt z lekarzem. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi zawęzić pole poszukiwań możliwej diagnozy.