Wyniki badań w kierunku chorej tarczycy

Witam dzisiaj odebrałam badania w kierunku tarczycy mam odrobinke podwyzszone FT4 chciałabym zapytać co one oznaczają i czy będzie konieczna wizyta u lekarza : TSH 3.8 uIM/ml n:[0.27-4.2] FT4 22.02 pmol/l N:[12-22] FT3 5.84 poml/l n:[3.95-7.8] za odpowiedz z gory dziekuje...

Witam! Wynik poziomu TSH jest podwyższony nieznacznie, w związku z czym możemy uznać, że znajduje się na górnej granicy normy. Sugeruję jednak wizytę u lekarza POZ który zinterpretuje wyniki w kontekście bezpośredniego badania klinicznego.