Jakie badania zrobić podczas nawracających problemów z zapaleniem dróg oddechowych?

Witam ja od około roku mam problem z nawracającym zapaleniem górnych dróg oddechowych a od około 2mc. jestem co tydzień u Lekarza i tylko mam zmieniane antybiotyki od czwartku biorę augmentin i nie ma żadnej poprawy i jest coraz gorzej bo teraz z gorączką rośnie mi też bardzo ciśnienie. Maiłem robiony wymaz z gardła i nic nie wykazało i miałem też robiony RTG zatok i też ok było. Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę się zgłosić czy może jakie badania mam jeszcze zrobić. Pozdrawiam i proszę o odpo

Kochany! Jeżeli chcesz żyć to przerwij tą paranoję antbiotykową czyli nie rób już żadnych badań i nie chodź już na Miłość Boską do żadnych dochtorów. Proszę Cię. A za trzy dni wyzdrowiejesz.