Jakie ćwiczenia wykonywać, aby schudnąć i nie obciążać stawu kolanowego?

Witam, 27 marca uległam wypadkowi na rolkach miedzy innymi mam zerwane wiazadla krzyzowe i naderwane boczne. Operacja dopiero w marcu. Jakie cwiczenia moge wykonywac aby schudnać a nie obciązac stawu kolanowego? dodam ze mam 23 lata i co najmniej 20 kg do zrzucenia:)

Myślę, że idealnie byłoby popływać z pływakiem między nogami. Wykorzystać środowisko wodne i jego moc w wyciągania 'energii'. Oczywiście tutaj warto pomyśleć również o diecie. Diety są fajne. Prawidłowo dobrana powoduje większą wrażliwość smakową oraz to, że nie idzie w sumie zjeść wszystkiego z talerza co jest 'zapisane' w jadłospisie. Nie dlatego, że się nie można tylko dlatego że się nie chce jeść tak dużo.