Jakie czynniki wpływają na widoczność blizny?

Od jakich czynników zależy czy blizna na twarzy pozostanie i będzie widoczna czy zniknie? Czy głębokość rany ma znaczenie? Co jeszcze?

Lek. Tomasz Budlewski

rozleglosć rany ma znaczenie, sadze ze takze przedmiot ktorym byl narzedziem sprawczym, czas zaopatrzenia, rodzaj zaopatrzenia itp.

Wiele czynników na wpływ na gojenie się rany, m. in. indywidualne predyspozycje pacjenta, przyjmowane leki, mechanizm uraz, rozległość rany, sposób jej pierwotnego zaopatrzenia itp. Jeśli nie jest Pan zadowolony z wyglądu blizny, można ją skorygować serią zabiegów z użyciem lasera CO2.