Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak wybrać chirurga plastycznego?

Chciałabyś zrobić operację plastyczną, ale nie wiesz, jak wybrać dobrego specjalistę? Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze chirurga plastycznego.

Można dokonać korekcji blizny za pomocą serii zabiegów laserem CO2. Terapię można uzupełnić serią mezoterapii igłowej lub osocza bogatopłytkowego. Ostateczną metodę, najlepszą dla Pani, dobiera się podczas konsultacji, po obejrzeniu blizny i zebraniu szczegółowego wywiadu.

0

To zależy, jaka to operacja :)

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, wiceprzewodniczący Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Laureat Certyfikatu Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2012“.
0

Witam
Całkowicie blizny nie uda się usunąć. Można poprawić jej wygląd i przyśpieszyć gojenie. Blizna musi być całkowicie wygojona. Najczęściej możemy laser wprowadzić po miesiącu po zabiegu. Wszystko zależy od wyglądu blizny.

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy