Jakie dodatkowe badania powinnam wykonać w przypadku bólu w nadbrzuszu?

Mam ogromną prośbę - jakie powinnam wykonać dodatkowe badania , do jakiego specjalisty się udać i jaką można postawić diagnozę co mogą oznaczać tak podwyższone wyniki.Mam podwyższony enzym wątrobowy Gamma GT do 64 U/I pozostałe są w normie , bilirubina też w normie 3,8 mg/I,mam podwyższony cholesterol całkowity 2,64 g/I H.D.L0,53 g/l ; L.D.H 1,82g/l,jednak ciągle towarzyszy mi ból w nadbrzuszu po prawej stronie.Dziękuję serdecznie za opowiedz

Lek. Marta Gryszkiewicz

Czy zażywa Pani jakieś leki na stałe? Czy pije Pani alkohol? Należałoby wykonać USG jamy brzusznej i skonsultować wynik badania z lekarzem rodzinnym.