Jakie jest bezpieczeństwo krótkotrwałego stosowania Noopeptu u osób zdrowych?

Witam czy któryś ze specjalistów mógłby powiedzieć coś na temat bezpieczeństwa krótkotrwałego stosowania Noopeptu u osób zdrowych.

Brak jest badań dotyczących stosowania ww. substancji u osób zdrowych, tak więc nie ma też danych nt. jej bezpieczeństwa w tej grupie. Na chwilę obecną substancja ta nie została zarejestrowana w Polsce.