Jakie jest postępowanie przy guzach nerki?

właśnie okazało się,po 3 tygodniowych badaniach że ciocia,która mnie wychowała ma guzy na nerkach. Trafia do szpitala po co pół rocznej wizycie u kardiologa , który zauważa bladość skóry.Bad, krwi wykazuje spad. hemog. do 3.6 ,nast. transfuzja i szukano co jest przyczyną.Po tom. kopm.okazało się, że na obu nerkach znajdują się guzy,po świętach maja ją położyć w szpitalu w Koninie w celu dokł.badań. Proszę o inf.jak można dostać się do kliniki , czy są miejsca , jaki jest koszt,ciocia jest emeryt

Lek. Tomasz Budlewski

skierowanie do szpitala i dokładnie do Kliniki nefrologia lub urologia