Jakie jest prawdopodobieństwo operacji otwartej po cesarskim cięciu?

Witam . Jestem zakwalifikowana do operacji gruczolaka nadnercza prawego. W przeszłości miało miejsce cc cesarskie cięcie - jakie jest prawdopodobieństwo operacji tzw otwartej ? Proszę odpowiedzieć na moje pytanie a jie zbywać mnie żebym omówiła to z lekarzem prowadzącym. Pytam o prawdopodobieństwo a nie czy taka będzie czy nie . W większości pytań nie odpowiadacie Państwo na pytanie tylko widzę kopiuj wklej żeby omówić ze swoim lekarzem.

każda operacja laparoskopowa wiąże się z możliwym przejściem na operację otwartą, zależy to od ilości zrostów w Pani jamie otrzewnej. Tego się nie przewidzi, dopóki nie wprowadzi się laparoskopu