Jakie jest prawdopodobieństwo zakażenia wirusem HCV?

Witam, Moja 9letnia córka uczęszcza w szkole na zajęcia krawieckie, na których dziewczynki uczą się szyć. Ostatnio ukłuła się igłą do krwi.Igły należą do Pani.Wiem,ze innym osobom też zdarzają się takie historie.Jakie jest prawdopodobieństwo zakażenia wirusem HCV, HBV i Hiv? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykonanie badan. proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.