Jakie jest prawdopodobieństwo, że nie zajdę w ciążę?

Witam serdecznie. Od 4 miesięcy biorę tabletki Vibin Mini, w momencie kiedy powinnam zacząć zażywać tabletki placebo pomyliłam się i zaczęłam nowe opakowanie od tabletek z substancją czynną. W między czasie dostałam okres, ale dnia czwartego zapomniałam o tabletce (biorę je o godz. 18), a wzięłam dnia następnego o 6 rano. W dodatku w tym dniu co zapomniałam tabletki współżyłam z partnerem. Jakie jest prawdopodobieństwo, że nie zajdę w ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy w tym czasie stosować dodoatkowe niehormonalne metody antykoncepcji konieczna wizyta u ginekologa