Jakie konsekwencje przebywania w pracowni radiologicznej?

Witam.Bylam z dzieckiem z pracowni radiologicznej gdyz musial przeswietlic palec u ręki.Pani radiolog powiedziala mi że mam sie schowac zza drzwi chyba wlasnie dla osob towarzyszacym pacjentom ktorym wykonuje się rtg.Sama się schowala do swojego kantorka, gdzie zrobila zdjęcie.Czy ja zostałam napromieniowana jak te drzwi zza ktorymi stalam w trakcie wykonania zdjęcia rtg byly wykonane z materialu drewnopodobnego(najprawdopodobniej płyty)?

Magdalena Mroczek

Witam,
Dawka prominiowania była bardzo mała, nie ma to dalszych konsekwencji dla zdrowia.