Jakie konsekwencje uderzenia w miejscu rynienki nosowej?

Dzien dobry, zostałam uderzona przez przypadek w okolice rynienki nosowej, nie było to uderzenie z wielka siła, ale był dosyć duży nacisk na to miejsce. Następnie gdy zobaczyłam swoją twarz w lustrze, miałam wrażenie ze ta rynienka zrobiła sie dłuższa a dolna warga mi opadła w dol. Po sprawdzeniu skory wewnątrz ust, widze ze w jednym miejscu mam takie zgrubienie, ale to nie jest krwiak, cos jakby nadmiar skory, albo taki mały guzek (czasem sie chowa). Co to moze byc i czy mi zejdzie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Są to zapewne skutki urazu, obrzęk tkanek, w kilka dni powinien ustąpić . W razie braku poprawy sugeruję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam