Jakie leki na problemy z krążeniem zastosować?

Witam, od dłuższego czasu mam problem z krążeniem w nogach. Gdy dłużej stoję lub jest mi zimno nogi, a zwłaszcza kolana robią się sine, a także trochę swędzą. Z rękami jest podobnie. Leki na poprawę krążenia będą wystarczające w zapobieganiu objawów?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się FM lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć sadze ze konieczna jest konsultacja lekarza reumatologa