Jakie leki osłonowe przy leczeniu hormonalnym PCO, insulinooporności i podwyższonej prolaktyny?

Witam, jestem w trakcie leczenia hormonalnego - PCO i insulinooporność podwyższona prolaktyna. Codziennie zażywam 2 x 1 tabl metformax 850, 1 x 1 tabl. bromergon, 1x 1 tabl. kwas foliowy 5 mg, vitapil - witaminy na włosy 1 x dziennie cyclo progynowa. Jakie powinnam używać leki na osłonę? Powinnam używać leki osłonowe na wątrobe czy żołądek?

Nie ma potrzeby w takim przypadku stosowania tych leków dodatkowej osłony na żołądek czy na wątrobę. Można w czasie terapii ocenić ewentualnie funkcję wątroby i jeśli stwierdzi się cechy obciążenia przez leki działania komórek wątrobowych to wskazane byłoby zastosowanie leków hepatotropowych.