Jakie mogą być konsekwencje nieleczonej padaczki?

Moj moz dzisiaj dostal padaczke i nie pojechal do lekarza co moze mu grozic

Witam!
Konsekwencje nieleczenia padaczki są zależne od rodzaju padaczki i wielu innych przyczyn. Przy padaczce utrwala się charakterystyczny typ osobowości epileptoidalnei. Szybciej może postępować otępienie. Same napady mogą wpływać na długość życia itp.
Można na ten temat napisać książkę. Najlepiej porozmawiać o tym ze swoim lekarzem leczącym. Nieleczona padaczka może również stanowić zagrożenie dla otoczenia!!!
Pozdrawiam i życzę rozsądku
W. Łuczkowski.