Czy podczas napadu padaczki można mówić?

Czy jest to możliwe bym podczas napadu padaczki pełny napad z drwawkami żebym coś mówiła typu ( taka chcesz mnie miec przemydl to) czy to tylko w mojej głowie jest te zdanie podczas napadu.

Witam!
Są różne typy padaczki! Przy niektórych można także poruszać się, wykonywać automatyczne czynności - zazwyczaj jest to pokryte całkowitą niepamięcią. Czasem jako napady epi. występują stany pomroczne, przy których czasem otoczenie nie zauważa zmienionej świadomości. Czasem z późnej aury zapamiętujemy jakieś fragmenty.
Należy dokładnie zdiagnozować!
Z poważaniem
W. Łuczkowski.