Co mogą oznaczać zaburzenia podczas ataku padaczkowego?

Czy podczas napadu padaczki-atak toniczno kliniczny z drwawkami wydaje mi sie ze podczas ataku coś mówię a dokładnie (taka mnie chcesz napewno taka mnie chcesz) Nie mam pojęcia czy ja to wypowiadam czy to to jest w mojej głowie. Pamiętam słowa do dnia dzisiejszego...

Witam!
W trakcie napadu kloniczno-tonicznego Można z siebie wydać głos, a nawet krzyk. Typowym odgłosem jest "krzyk drażnionego pawia" - powstaje wówczas, gdy napad rozpoczyna się na wdechu (jest to krzyk wydany na wdechu). Słowa, które coś znaczą i je wspominamy mogą należeć do aury lub są sennym wspomnieniem.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.