Jakie mogą być przyczyny silnego bólu głowy?

Witam.Potrzebuje jakiegos bardzo dobrego neurologa.Od 4 dni mam bardzo silne bole glowy.Boli mnie w skroniach i z tylu glowy.Bylam u lekarza rodzinnego ale dostalam tylko skierowanie do neurologa i zastrzyki.Niestety zastrzyki mi niepomogly i glowa dalej mnie boli.Mam od miesiaca zawroty glowy.Rano wstaje zawroty glowy i nawet w nocy jak wstaje tez mam zawroty.Mam niskie cisnienie.A przy tych bolach glowy cisnienie 130/80 do tego trzesie mnie z lewej strony tam gdzie jest serce.Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac się do lekarza rodzinnego po ocenie w badaniu będzie można zdecydować Np o skierowaniu do szpitala