Jakie mogą być przyczyny tężyczki?

Witam. Mam zdiagnozowaną tężyczkę, zrobiłam badania krwi, aby sprawdzić co może być jej powodem. Niestety na fundusz muszę czekać na wizytę ponad rok, a prywatnie 5 miesięcy. Proszę o interpretację wyników: TSH- 1,527; FT3- 2,69; FT4- 0,94; Leukocyty 4,1tys ml; płytki krwi- 184 tys ml; limfocyty #0,8 tys/ml; limfocyty %- 20%; neurofile #- 2,90 tys/ml; neurofile %- 70%

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie się ze wszytskimi wynikami oraz z ich normami. prpopnuję zgłosić sie do lekarza rodzinnego.