Jakie mogą być skutki uboczne stosowania Encortonu?

Witam. Kilka dni temu wstawilem sobie implanty zębowe a po wszystkim recepte na antybiotyk Clindamicin, Trilac, Eludrill do plukania oraz ENCORTON. Wydaje mi się ze mòj organizm jakos dziwnie reaguje na te leki a dokładnie na ENCORTON. Moje objawy są takie: Nasilone lęki, jestem jakby bardziej poddenerwowany, bardzo czeste wydalanie moczu, brak koncentracji i skupienia.Ogólnie najgorsze to te związane z psychiką. Co zrobic w takiej sutuacji? Czy po odstawieniu bedzie lepiej? Dziekuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli przyczyną faktycznie jest przyjmowanie encortonu, po jego odstawieniu powinno być lepiej. Sugeruję porozmawiać z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam